SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
33 627 879 Kč
(208 869 Kč / m²)
Prodej
6 a více
161 m²
Sanetsch, Savièse

místnosti6 a více
plocha161 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EXCLUSIVITE VALIMMOBILIERCe magnifique attique de 5.5 pièces faisant partie d'une résidence de 8 appartements se situe à Ormône / Savièse. Son exposit...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Sanetsch, Savièse
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Valimmobilier