SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
40 413 602 Kč
(370 767 Kč / m²)
Prodej
4+1
109 m²
Lörracherstrasse, Riehen

místnosti4+1
plocha109 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Leben Sie stadtnah und naturnah!Diese aussergewöhnliche Attika-Maisonette-Wohnung vereint urbanen Komfort mit Rückzug im Grünen. Auf zwei Ebenen biete...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSamostatné wcPřirozené světloDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 161 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Lörracherstrasse, Riehen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Beurret & Partner Immobilien GmbH