Výpis nabídek
11
11
11
25 020 735 Kč
(233 839 Kč / m²)
Prodej
Atypický
107 m²
Chemin de la Douche, Penthaz
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
107 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Charmant duplex neuf de 4.5 pièces avec balcon – alliance parfaite entre cachet et modernité.
Au cœur d’une bâtisse de caractère entièrement réhabi...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
114 dní
Aktualizováno:
45 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Chemin de la Douche, Penthaz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.