SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 506 456 Kč
(77 698 Kč / m²)
Prodej
Atypický
58 m²
Onsernone

místnostiAtypický
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

6663 SprugaRegion: OnsernonertalGrundstücksfläche: ca. 1437 m2Wohnfläche: ca. 58 m2Etagen: 1Ferienwohnsitz: jaZustand: sehr gutSeeblick: neinNebenkost...

Ostatní
Stáří nabídky: 51 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Onsernone
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

GEIERSBERGER IMMOBILIEN