SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 432 337 Kč
(218 994 Kč / m²)
Prodej
Atypický
107 m²
Route des Ecoles, Marly

místnostiAtypický
plocha107 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Découvrez ce spacieux appartement de 4,5 pièces, situé au 3ème étage d’une nouvelle promotion de standing, à Marly, dans un quartier calme et résident...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyPřirozené světloPodlažíOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeDřevěná podlahaDlažbaPo rekonstrukciModerní stylVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 161 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Route des Ecoles, Marly
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Gérances Giroud SA