Výpis nabídek
13
13
13
71 035 722 Kč
(353 412 Kč / m²)
Prodej
6 a více
201 m²
Route de la Conversion, Lutry
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
201 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Magnifique duplex terrasse avec vue imprenable à LutryCe superbe duplex 6.5 pièces avec une terrasse de 35 m2 ,est l'endroit idéal pour vous instal...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Route de la Conversion, Lutry
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.