SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 602 581 Kč
(124 808 Kč / m²)
Prodej
Atypický
117 m²
Lugano

místnostiAtypický
plocha117 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ****** Alle Immobilien und Fotos auf www.remax.ch und www.newhome.ch ***La moderna ...

Ostatní
Stáří nabídky: 288 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Lugano
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RE/MAX Immobiliare a Lugano