SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 790 321 Kč
(202 440 Kč / m²)
Prodej
Atypický
78 m²
Via Massago, Lugano

místnostiAtypický
plocha78 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch *******************Benvenuti in un luminoso e accogliente appartamento di 3 ½ local...

Ostatní
Stáří nabídky: 291 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Via Massago, Lugano
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RE/MAX Immobiliare a Lugano