SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 507 673 Kč
(166 726 Kč / m²)
Prodej
Atypický
129 m²
Chemin du Loussé, Leytron

místnostiAtypický
plocha129 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Vente en résidence secondaire et aux étrangers possibleNouvelle promotion de 18 appartements à côté de toutes les commodités de la station : arrêt de ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledSamostatné wcOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Chemin du Loussé, Leytron
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Berra Immobilier SA