SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 235 726 Kč
(139 566 Kč / m²)
Prodej
Atypický
102 m²
Témeley - Luissel, Leysin

místnostiAtypický
plocha102 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pour investisseurAppartement actuellement loué Fr. 1'800.- + Fr. 180.- de charges par mois + 110.-/mois pour la place de garage.Le propriétaire n'a au...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciOtevřený obývací prostorPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 493 dní
Aktualizováno: 493 dní

Lokalita

Témeley - Luissel, Leysin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Agence LPM Immobilier - Gérance 2000 Sàrl