SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
35 211 138 Kč
(230 138 Kč / m²)
Prodej
6 a více
153 m²
Langsamstig, Lenzburg

místnosti6 a více
plocha153 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Diese gepflegte 6.5‑Zimmer‑Attikawohnung in Lenzburg überzeugt durch ihre Lage, das grosszügige Raumangebot und ein hohes Mass an Privatsphäre. Sie wo...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVanaSprchový koutSamostatné wcTerasaDřevěná podlahaPračkaKrbVysoké stropyPřirozené světloPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 17 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Langsamstig, Lenzburg
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Swisslife