Výpis nabídek
14
14
14
21 371 593 Kč
(242 859 Kč / m²)
Prodej
Atypický
88 m²
Les Condemines, Le Landeron
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
88 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Le chantier a bien avancé ! Bien rare qui séduira autant les familles que les amateurs d'architecture raffinée.
Résidence "A l'Ombre du Tilleul" : ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
14 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Les Condemines, Le Landeron
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
Reference 5 Immobilier SA
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Reference 5 Immobilier SA
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce