Výpis nabídek
13
13
13
11 933 206 Kč
(119 332 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
Route du Vallon, Grône
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
100 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Exclusivité Coeur du Valais, à mi-chemin entre Sion et Sierre Centre du village, proximité immédiate de toutes commodités Belles et régulière...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
16 dní
Aktualizováno:
16 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Route du Vallon, Grône
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.