SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
22 839 234 Kč
(285 490 Kč / m²)
Prodej
Atypický
80 m²
Schlossweg, Grabs

místnostiAtypický
plocha80 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Direkt am idyllischen Werdenbergersee erwartet Sie diese hochwertige 3.5-Zimmer-Neubauwohnung, die modernes Wohnen mit einzigartiger Naturverbundenhei...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeChytrá zařízeníPřirozené světloPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Schlossweg, Grabs
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BETTERHOMES (Schweiz) AG St. Gallen