SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 513 012 Kč
(110 197 Kč / m²)
Prodej
6 a více
168 m²
Chemin de la Letta, Fully

místnosti6 a více
plocha168 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Wunderschöne 5,5-Zimmer-Wohnung mit großzügigen Volumen in einer angenehmen Wohnumgebung. Sie bietet außergewöhnliche Helligkeit und schöne Wohnräume,...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaKrbSamostatné wcDřevěná podlahaPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 93 dní
Aktualizováno: 93 dní

Lokalita

Chemin de la Letta, Fully
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Twixy SA