Výpis nabídek
5
5 171 462 Kč
(57 461 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Strèda da Carì, Faido
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
90 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
6760 CampelloRegion: LeventinaGrundstücksfläche: ca. 800 m2Wohnfläche: ca. 75 m2Balkon/Terrasse: jaBaujahr: 1985 und 1990 Geschosse:5 Parkplä...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
50 dní
Aktualizováno:
8 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Strèda da Carì, Faido
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.