Výpis nabídek
12
12
12
32 999 138 Kč
(109 632 Kč / m²)
Prodej
6 a více
301 m²
Route des Rocs, Evolène
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
301 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Exclusivité Résidence principale ou secondaire Lot de deux appartements en parfait état dans magnifique chalet Ascenseur et spacieux garages ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Zařízený
Dřevěné trámy
Po rekonstrukci
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
495 dní
Aktualizováno:
494 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Route des Rocs, Evolène
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.