SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
31 987 609 Kč
(278 153 Kč / m²)
Prodej
Atypický
115 m²
Via Roncone, Collina d'Oro

místnostiAtypický
plocha115 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Rif. 2029T - Ticova immobiliare propone in appartamento di 4.5 locali in vendita in Collina d'Oro, in storica residenza, completamente ristrutturato s...

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Via Roncone, Collina d'Oro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CP 1513