Výpis nabídek
7
7
7
19 254 162 Kč
(175 038 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
La Prila, Broc
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
110 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Appartement neuf avec grande terrasse dans une promotion de charme et de standing.
À Broc, découvrez la nouvelle promotion "Le Tilleul", un projet...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
15 dní
Aktualizováno:
15 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
La Prila, Broc
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
Reference 5 Immobilier SA
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Reference 5 Immobilier SA
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce