Výpis nabídek
13
13
13
10 331 650 Kč
(129 146 Kč / m²)
Prodej
Atypický
80 m²
Via Arogno, Biss'one
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
80 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Ort: I-22061 Campione d'Italia, Via Pugerna, 5,Region: ComoArt der Immobilie: 3 ½-Zimmer-WohnungWohnfläche: 80 m2Etagen: 3 OGZustand: in gutem Zustand...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Garáž
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
51 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Via Arogno, Biss'one
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.