SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 617 779 Kč
(126 402 Kč / m²)
Prodej
4+1
84 m²
Bellinzona

místnosti4+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

POSIZIONE SOLEGGIATA E TRANQUILLA ACCANTO AL PARCO, COMPLETAMENTE RISTRUTTURATO, VISTA APERTA E BASSE SPESE ACCESSORIE. Lappartamento di 4.5 locali di...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Bellinzona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Immobiliare by Kathleen Sagl