SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 663 133 Kč
(97 193 Kč / m²)
Prodej
Atypický
120 m²
Via Sottobisio, Balerna

místnostiAtypický
plocha120 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

6828 Balerna, Via San Gottardo 28Region: MendrisioWohnfläche: ca. 570m2Grundstückfläche: 755 m2Baujahr:1929 Renovierung 2007Zustand: sehr gutZweitwohn...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Via Sottobisio, Balerna
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

GEIERSBERGER IMMOBILIEN