SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 506 287 Kč
(94 745 Kč / m²)
Prodej
4+1
132 m²
Хајдук Вељкова

místnosti4+1
plocha132 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luksuzan porodičan stan sa 3 spavaće sobe!
Ovo je prilika koju ne želite propustiti! Na prodaju je porodičan stan od 132 kvadratna metra, funkcionalno...

Ostatní
Stáří nabídky: 446 dní
Aktualizováno: 445 dní

Lokalita

Хајдук Вељкова
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MOJ DOM - AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Dragana Zorić