SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 751 383 Kč
(36 202 Kč / m²)
Prodej
Atypický
76 m²
Стевана Момчиловића

místnostiAtypický
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Srpski:

Prodaje se povoljan porodični stan sa 4 spavaće sobe.

Stan je sređen i sveže renoviran, vrlo funkcionalan, okružen mnoštvom besplatnih parki...

Ostatní
Stáří nabídky: 445 dní
Aktualizováno: 444 dní

Lokalita

Стевана Момчиловића
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MOJ DOM - AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Luka Tomica