SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 974 829 Kč
(94 611 Kč / m²)
Prodej
6 a více
116 m²
Cutler Street, Warren

místnosti6 a více
plocha116 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New construction Town Home at 75 Croade Street in Warren, currently under construction with anticipated completion of June 1, 2026. This 1,250 sq ft u...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Cutler Street, Warren
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Corcoran Chart House Realty