Výpis nabídek
28
28
28
11 381 002 Kč
(122 376 Kč / m²)
Prodej
1+1
93 m²
Columbia Road Northwest, Ward 1
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
93 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Live the Kalorama dream: Your Elevated Urban Sanctuary Awaits with Secure Garage Parking
Discover sophisticated city living at 1880 Columbia Rd NW...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Krb
Vysoké stropy
Dřevěná podlaha
Pračka
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
17 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Columbia Road Northwest, Ward 1
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.