SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 987 009 Kč
(78 606 Kč / m²)
Prodej
1+1
38 m²
Route 94, Vernon Township

místnosti1+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Beautiful Adirondack Style 3rd Floor Studio Condo at the Appalachian Lodge, New Jersey's premier ski resort. Enjoy the sumptuous d cor as you cozy up ...

Ostatní
Stáří nabídky: 231 dní
Aktualizováno: 147 dní

Lokalita

Route 94, Vernon Township
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Better Homes and Gardens Real Estate Green Team