SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 640 964 Kč
(33 859 Kč / m²)
Prodej
2+1
78 m²
Sunrise Lakes Drive, Sunrise

místnosti2+1
plocha78 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

MOVE IN READY. THIS BEAUTIFUL UNIT HAS BEEN UPGRADED WITH NEW FLOORS AND NEW BATHROOMS. KITCHEN HAS TILED COUNTER TOPS WITH A STAINLESS-STEEL REFRIGER...

Ostatní
Stáří nabídky: 69 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Sunrise Lakes Drive, Sunrise
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Canvas Real Estate