SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
22 105 592 Kč
(181 193 Kč / m²)
Prodej
3+1
122 m²
Palm Avenue, San Mateo

místnosti3+1
plocha122 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to 1705 Palm Avenue #19, a stunning corner-unit townhouse-style condo that perfectly blends modern elegance and comfortable living in San Mate...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaKrbOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 284 dní
Aktualizováno: 84 dní

Lokalita

Palm Avenue, San Mateo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Woodside