SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
31 615 898 Kč
(152 000 Kč / m²)
Prodej
Atypický
208 m²
South Marengo Avenue, Pasadena

místnostiAtypický
plocha208 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

First time on the market for sale. Own a contemporary, spacious and serene home base near the heart of Pasadena. Set in the sleek Monaco Terrace, walk...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 332 dní

Lokalita

South Marengo Avenue, Pasadena
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Pasadena