SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 386 218 Kč
(62 630 Kč / m²)
Prodej
2+1
86 m²
E Waverly Drive, Palm Springs

místnosti2+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

NEW PRICE REDUCTION! Welcome to 5125 Waverly Drive, Unit B2. This condo on FEE land is a bright and inviting 2-bedroom, 2-bath residence nestled in th...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

E Waverly Drive, Palm Springs
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Equity Union