SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
69 590 886 Kč
(561 217 Kč / m²)
Prodej
1+1
124 m²
Bradley Place, Palm Beach

místnosti1+1
plocha124 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sophisticated Waterfront Living in Palm Beach. Discover refined elegance in this completely reimagined 2-bedroom, 2-bathroom Penthouse at Lake Towers,...

Ostatní
Stáří nabídky: 414 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Bradley Place, Palm Beach
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group