SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 301 590 Kč
(139 867 Kč / m²)
Prodej
Atypický
138 m²
Laurel Street, Napa

místnostiAtypický
plocha138 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to your own slice of downtown paradise. Behind a charming white picket fence and manicured rose bushes lies a beautifully updated 2-bedroom, 1...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Laurel Street, Napa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Corcoran Icon Properties