SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 943 090 Kč
(29 441 Kč / m²)
Prodej
1+1
66 m²
Northwest 66th Avenue, Margate

místnosti1+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Move-in ready 1-bedroom, 1.5-bath condo with pool and garden views in the 55+ community of Royal Park Gardens in Margate. Bright second-floor unit fe...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

DlažbaOtevřený obývací prostorPřirozené světloVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 69 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Northwest 66th Avenue, Margate
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Compass