SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 386 155 Kč
(26 811 Kč / m²)
Prodej
2+1
89 m²
Holiday Springs Boulevard, Margate

místnosti2+1
plocha89 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover convenience, and easy living in this well-kept 2-bedroom, 2-bath top-floor condo located in Margate’s sought-after 55+ Holiday Springs commu...

Ostatní
Stáří nabídky: 350 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Holiday Springs Boulevard, Margate
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Canvas Real Estate