SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 703 534 Kč
(186 947 Kč / m²)
Prodej
2+1
84 m²
South Broadway, Los Angeles

místnosti2+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

At approximately 907 square feet, this residence is framed by floor-to-ceiling glass that pulls the skyline into both the living room and bedroom deli...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 50 dní

Lokalita

South Broadway, Los Angeles
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Pasadena