SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 615 475 Kč
(25 642 Kč / m²)
Prodej
3+1
141 m²
Augusta Drive, Houston

místnosti3+1
plocha141 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious two-bedroom, two-bath condo in a gated Galleria/Tanglewood community offering comfort, convenience, and sought-after amenities. The oversized...

Ostatní
Stáří nabídky: 235 dní
Aktualizováno: 82 dní

Lokalita

Augusta Drive, Houston
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Austin