SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 189 503 Kč
(46 538 Kč / m²)
Prodej
6 a více
133 m²
Midway Road, Dallas

místnosti6 a více
plocha133 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to this beautifully maintained condo in the highly desirable north Dallas area! This inviting home offers a perfect blend of comfort, convenie...

Ostatní
Stáří nabídky: 22 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Midway Road, Dallas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Dallas Park Cities