SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 215 845 Kč
(60 809 Kč / m²)
Prodej
3+1
168 m²
Munger Avenue, Dallas

místnosti3+1
plocha168 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

*Ask about seller financing options on this unit.* Step into modern East Dallas living at its finest. This sleek 2-bedroom, 2 full bath, 2 half bath t...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVysoké stropyPřirozené světloTerasaVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 163 dní
Aktualizováno: 87 dní

Lokalita

Munger Avenue, Dallas
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Dallas