SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 540 677 Kč
(54 643 Kč / m²)
Prodej
3+1
138 m²
Paris Street, Commerce City

místnosti3+1
plocha138 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to effortless living at The Lakes at Dunes Park!
This beautifully maintained 2-bedroom, 3-bath condo offers an inviting open layout with tall ...

Ostatní
Stáří nabídky: 222 dní
Aktualizováno: 84 dní

Lokalita

Paris Street, Commerce City
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Denver