SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 819 163 Kč
(21 218 Kč / m²)
Prodej
4+1
180 m²
Maple Street, Bridgeport

místnosti4+1
plocha180 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ATTENTION INVESTORS*** Bring your vision and tools. This 3-bedroom, 1.5-bath townhouse offers a fantastic layout and solid potential for the right buy...

Ostatní
Stáří nabídky: 239 dní
Aktualizováno: 83 dní

Lokalita

Maple Street, Bridgeport
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Fairfield County - New Canaan