SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 980 190 Kč
(89 802 Kč / m²)
Prodej
3+1
100 m²
Tschache Lane, Bozeman

místnosti3+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to CentrePark Flats, a contemporary 2-bedroom, 2-bathroom in the heart of Bozeman. Located on the first floor, this condo features modern fini...

Ostatní
Stáří nabídky: 228 dní
Aktualizováno: 83 dní

Lokalita

Tschache Lane, Bozeman
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Bozeman