SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 197 975 Kč
(62 606 Kč / m²)
Prodej
3+1
99 m²
O'Neal Parkway, Boulder

místnosti3+1
plocha99 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Offered in the desirable Stratford West Condominiums, this charming 2-bedroom, 1.5-bath condo is perfectly situated in the heart of Boulder. Step insi...

Ostatní
Stáří nabídky: 256 dní
Aktualizováno: 82 dní

Lokalita

O'Neal Parkway, Boulder
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Boulder