Výpis nabídek
24
24
24
2 285 170 Kč
(42 318 Kč / m²)
Prodej
1+1
54 m²
Red, Acton
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
54 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Veranda Sahl Hasheesh – Luxury Living by the Red Sea
Introduction
Nestled in the heart of Sahl Hasheesh, one of the most prestigious destinations on ...
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Podlaží:
2. podlaží z 5
Stáří nabídky:
259 dní
Aktualizováno:
259 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Red, Acton
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.