SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
21 612 053 Kč
(194 703 Kč / m²)
Prodej
4+1
111 m²
East 57th Street

místnosti4+1
plocha111 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

227 East 57th Street Apartment 16G - Sutton PlaceThe perfect opportunity awaits in this most charming 2 Bedroom and 2 Bathroom Coop on East 57th Stree...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledDřevěná podlahaVysoké stropyVhodné pro domácí mazlíčkySamostatná kuchyně

Ostatní
Stáří nabídky: 493 dní
Aktualizováno: 64 dní

Lokalita

East 57th Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group