SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 913 838 Kč
(281 393 Kč / m²)
Prodej
Atypický
53 m²
Pine Street

místnostiAtypický
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Best deal in the neighborhood!!! Don't let the Gough St. address fool you. This stylishly updated condo is located in the rear of the building and is...

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 492 dní

Lokalita

Pine Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Corcoran Icon Properties