SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
90 068 881 Kč
(464 273 Kč / m²)
Prodej
1+1
194 m²
East 40 Street

místnosti1+1
plocha194 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Residence 40E at One United Nations Park is a 2,097sf three bedroom, three bathrooms plus powder room residence with sweeping southwest corner exposur...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorPřirozené světloDřevěná podlahaKuchyňské spotřebičeChytrá zařízeníVysoké stropySamostatné wcVanaSprchový kout

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

East 40 Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Corcoran Group