SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 850 222 Kč
(104 468 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
W Abingdon Drive

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to Potowmack Crossing and this bright, move-in ready 1-bedroom, 1-bath condo in sought-after North Old Town. Offering approximately 600 square...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

W Abingdon Drive
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Corcoran McEnearney