SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 695 514 Kč
(75 230 Kč / m²)
Prodej
Atypický
89 m²
Moorings Drive

místnostiAtypický
plocha89 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This charming 1-bedroom, 1.5 bath garden-level condo offers an ideal blend of comfort, convenience, and natural surroundings, featuring more square fo...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Moorings Drive
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Corcoran McEnearney