SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
41 200 975 Kč
(278 385 Kč / m²)
Prodej
2+1
148 m²
Wall Street

místnosti2+1
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience contemporary FiDi luxury in this sun-drenched 2-bedroom, 2.5-bathroom penthouse-level residence. Soaring above the skyline, this exceptio...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Wall Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SERHANT.